I spotkanie koła literackiego

0a41d4c58ade910ec9071fb0bcc5091928 października w Bibliotece odbyło się pierwsze spotkanie twórców poezji i prozy z terenu powiatu przysuskiego. Celem spotkania była integracja środowiska artystów, stworzenia grupy poetyckiej oraz prezentacja dorobku artystycznego.

Na spotkanie przybyli zaproszeni twórcy: Maria Miśkowska, Tadeusz Figarski, Danuta Skalska, Barbara Wojtarek, Alicja Ślifirczyk i Aneta Fidos-Godlewska , polonistka która starała się podpowiedzieć rozwiązania warsztatowe i organizacyjne.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, artyści zaprazentowali swój dorobek artystyczny tzn. publikacje i próbki swojej poezji i prozy.

Następne zebranie "Koła Literackiego" zaplanowano na 29 grudnia 2011r. o godz. 14.30 w siedzibie Biblioteki w Przysusze przy ul. Szkolnej 3.

Osoby piszące serdecznie zapraszamy.