❤️ DZIEŃ BABCI ❤️ DZIEŃ DZIADKA ❤️

KOCHANE BABCIE ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA I UŚMIECHU :)
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png");">🙂
„Babcia jest kobietą, która nie ma własnych dzieci. Bardzo lubi małych chłopców i małe dziewczynki, które są dziećmi innych ludzi. Dziadek jest taką babcią, tylko samcem. Zabiera chłopców na długie spacery, rozmawia z nimi o wędkowaniu i innych takich rzeczach.

Babcie nie mają za wiele do roboty, po prostu przyjeżdżają na wizyty. Są stare, więc nie mogą biegać, czy dużo podskakiwać. Ale mogą zabrać nas na festyn i zdaje się, że mają dużo pieniędzy, bo zawsze kupują nam bilet na karuzelę.

Kiedy babcia idzie z nami na spacer, to często zatrzymuje się, żeby bliżej przyjrzeć się różnym rzeczom, takim jak piękne liście lub gąsienice. Ona nigdy nie mówi „pospiesz się”. Babcia nosi okulary i może wyjąć swoje zęby, a potem z powrotem je włożyć. Babcia nie musi być bardzo mądra, wystarczy, że umie odpowiedzieć na ważne pytania, takie jak: „Dlaczego psy gonią koty?”, „Gdzie robak ma głowę?”

Kiedy babcia czyta nam książkę przed snem, to nigdy nie opuszcza żadnych fragmentów i nie mówi, że tę bajkę już czytaliśmy.
Każdy powinien się postarać, żeby mieć babcię, ponieważ babcie to są jedyni dorośli, którzy mają wolny czas dla dzieci”.

Znalezione w net

82627198 3374036239337965 4144890813576380416 n

fot. pinterest